Telegram Group Search
​​Тренер Картер (2005)

Блискучий фільм, який підкреслює важливість освіти. «Тренер Картер» приходить з важливим повідомленням, що освіта - це найважливіший актив, який ви можете мати. Надихаючий фільм підкреслює, що освіта важливіше, ніж бути спортсменом.

Це хороший фільм про відданого тренера з баскетболу, який заохочує своїх учнів мати план Б на випадок, якщо їх - часто ілюзорні - надії стати професійними спортсменами не збуваються.
👀Нам завжди приємно читати від Вас повідомлення в яких ви ділитеся своїми міркуваннями.Особливо нам приємно читати листи в яких ми надихнули Вас на створення та втілення власної мрії чи ідеї.

Сьогодні ми хочемо познайомити Вас з YouTube каналом BadChef в якому автор готує прості і швидкі рецепти, веганські та м'ясні страви. Перевіряє різня рецепти, якщо вони йому подобаються, бере їх і ділиться з іншими.👍👍

Автор каналу являється нашим другом. І ми просто не змогли обійти стороною.🤝

Давайте разом допоможемо йому в розвитку каналу. Підтримавши його переглядом відео.💪👀

P.s Дякуємо Вам за розуміння.❤️
Як створити ідею, з повітря.

1. Мрійте про мільйон.
Великі завдання дозволять знайти великі думки

2. Тренуйте мозок.
Задавання питань кращий тренінг для мозку. Чому? Навіщо? ЯК? Хто? Коли? Чим більше подібних питань ви задаєте собі, тим ясніше стане картина, тим простіше буде схопити ідею за хвіст.

3. Мозковий штурм.
Просто геніальний винахід. Погодьтеся що кількість відповідей на питання як створити ідею, буде абсолютно різним якщо запитати у одного або десяти чоловік. Обговорюйте, діліться думками з оточуючими і отримуйте зворотний зв'язок.

4. Слухайте.
Помічайте все що почуєте, ловите ідеї інших. Іноді розмова, який не має відношення до вашої області може наштовхнути на геніальну думку. Пам'ятаєте фільм «Соціальна мережа», як Цукерберг придумав Facebook?

5. Проявляйте терпіння.
Якщо ідеї довго не з'являються, розслабтеся і чекайте своє «яблуко Ньютона»

6. Вчіться.
Ідеї ​​рідко приходять до людини, яка нічого не знає в даній області. Читайте блоги, книги, дивіться фільми - аналізуйте, конспектуйте і думайте.

7. Перемикайтеся.
Не можна постійно думати про одне й те ж, рано чи пізно це набриднути. Займайтеся спортом, гуляйте, грайте з дітьми та ідеї прийдуть непомітно.

8. Спілкування.
Чим більше різних людей в колі вашого спілкування, тим краще. Кожна людина має свій набір навичок, поглядів і ідей. Спілкування з людьми з різних сфер дозволить дізнатися багато нового, і раптом отримати зачіпку для вирішення своїх проблем.

9. Підготовка запорука успіху.
Перш ніж чекати ідей гарненько підготуйтеся. Проведіть аналіз і з'ясуйте, яких знань вам не вистачає, ідіть і отримаєте ці знання.

10. Записуйте.
Гріш ціна буде думки, яка прийшла в голову і ви забули її. Носіть з собою блокнот, використовуйте диктофон, надряпав на стіні, але збережіть її для себе будь-яку ціну.
5 причин, чому мінімалізм спрощує життя

1. Це зручно

Речі знаходяться швидше, коли лежать на своїх місцях. Зайві предмети відволікають увагу і заважають зосередитися, вони тільки "навантажують" простір. Більш того, більшістю з них ми і зовсім не користуємося.
Чим більше у вашому будинку речей, тим більше часу потрібно на наведення ладу. А так чи вам потрібна колекція статуеток, порошаться на полиці, або шкільні щоденники, які ви вирішили передати своїм онукам і правнукам?
Актриса Камерон Діас якось зізналася, що розбір речей і гардероба разом з прибиранням допомагають їй відволіктися від проблем, а заодно і "розгребти" думки в голові. Порядок в будинку - порядок в голові.

2. Ви економите час, гроші, природні ресурси

Ваш гардероб не стане гірше, якщо замість 20 сумок в ньому залишаться 3-4 улюблені, адже напевно найчастіше ви носите тільки їх. Купуючи по можливості хороші, добротні речі, ви користуєтеся ними довше, а значить, дбаєте про екологію.
Як кажуть англійці, "ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі". Звучить, можливо, трохи по-снобскі, але щось в цьому є. Навіть герцогиня Кембриджська не цурається виходити в світ в одному і тому ж вбранні.
Мінімалісти витрачають менше грошей не тому, що вони занадто скупі, а тому, що задають собі питання перед покупкою і приймають рішення раціонально.

3. Речі - це не інвестиція

Речі застарівають, ледве встигнувши потрапити на полиці магазинів. І навіть самий наворочений автомобіль навряд чи буде вигідною інвестицією. Звичайно, непогано, коли є можливість вкладати гроші в антикваріат і коштовності, забезпечивши собі тим самим безбідну старість де-небудь на Багамах, але мова не про ці винятки.
Серед знаменитостей є як мінімум одна людина, яка не вкладає гроші в речі, - це Кіану Рівз. Він пересувається на громадському транспорті, одягається досить скромно і, здається, зовсім не женеться за брендами.
Передчуття від покупки часом приносить набагато більше радості, ніж сама річ, а ейфорія від володіння нею проходить занадто швидко. Звичайно, це не означає, що варто зовсім відмовлятися від приємних серцю радощів або речей, які роблять життя кращим. Просто не забувайте питати себе, так чи потрібна та чи інша покупка.

4. Ви вчитеся насолоджуватися простими речами

Як не крути, але спогади живуть в першу чергу у нас в голові, максимум на фотографіях і відео. Але вже точно не в речах.
Для барвистих вражень не завжди потрібні гроші - що запам'ятається вам більше: вибір ідеальних штор в вихідний день або довгоочікуваний пікнік на природі разом зі старими друзями?
Хороший приклад людини, який правильно розподіляє життєві пріоритети, - це Девід Бекхем. Його інстаграм рясніє фотографіями з дітьми, з якими він проводить багато часу: подорожує, грає з ними в футбол, робить уроки і навіть виступає в якості моделі зачісок для своєї дочки Харпер.
Тому гроші набагато перспективніше вкладати у власний розвиток або під враження і емоції - в кінці кінців, саме такі речі запам'ятовуються в житті найкраще.

5. Менше - значить більше

Чим менше непотрібних речей в будинку і на роботі, тим менше ви відволікаєтеся і менше часу витрачаєте на клопоти. А далі по накатаній: хочеться звільнити і голову від зайвих думок і припинити спілкування з "зайвими" людьми, які тільки висмоктують вашу енергію.
Всі ці "менше" дають в результаті набагато більше: часу, простору, грошей, насолоди, привносять в життя впорядкованість і лаконічність, нічого при цьому не ускладнюючи.
​​Гра в імітацію (2014 року)

«Гра в імітацію» розповідає історію блискучого математика, який намагається зламати код, який вважається нерозв'язним. Події відбуваються під час Другої світової війни. Унікальна здатність математика мислити інакше потрібно як ніколи, щоб допомогти покласти край руйнівній війні.

Цей фільм спонукає вас думати про себе позитивно і мати мужність бути собою. Насправді фільм святкує тих, хто досить сміливий, щоб відрізнятися від інших.
7 важливих порад від Річарда Бренсона

Йдіть за своєю мрією.
Ваше життя буде набагато кращим, якщо ви робитимете те, що вам до смаку. Коли люди займаються улюбленими справами, вони насолоджуються життям більше за інших, лише тому що втілюють свої мрії.

Зробіть щось гарне. Якщо ви не змінюєте на краще життя інших людей, ви не повинні займатися бізнесом. На компанії покладено зобов’язання зробити цей світ іншим: для громади, для співробітників, для клієнтів. Коли ви робите щось корисне для інших, це приносить користь і вашому бізнесу.

Вірте у свої ідеї. Палка прихильність до своєї справи й ваші особисті прагнення – це те, що відділяє успіх від невдачі. Якщо ви самі не пишаєтеся тим, що робите, чому інші будуть?

Не здавайтесь. Ви будете просто вражені тим, як багато можна досягти, якщо неухильно слідувати своїй меті. Якщо вас спіткала невдача, спробуйте ще раз, зберіться з силами й почніть спочатку.

Слухайте, робіть багато нотаток, постійно кидайте собі нові виклики. Якщо ви не будете записувати свої власні (й чужі) спонтанні ідеї, вони вмить зникнуть. Тож обов’язково фіксуйте свої мрії: робіть списки. І не забувайте: більше слухайте, менше говоріть.

Передавайте повноваження і проводьте більше часу зі своєю родиною. Якщо ви доручите іншим людям виконувати те, на чому самі не дуже розумієтеся, ви звільните собі час на те, щоб планувати майбутнє компанії. Ця стратегія дає вам також можливість провести більше часу з найдорожчим для вас у світі – вашою родиною.

Спілкуйтеся, співпрацюйте, знову спілкуйтеся. Хоч це і звучить просто, але саме це й варто робити, більш того – працюйте і взаємодійте з іншими людьми.
5 порад психологів, як навчитися відмовляти

Вміння говорити «ні» — важлива складова здорових відносин в бізнесі і в особистому спілкуванні. Джим Кемп в книзі «Спочатку скажіть Ні» рекомендує відмовляти, якщо співрозмовник тисне на вас, а ви боїтеся його втратити. За словами автора, слово «ні» дозволяє відкинути помилкові припущення і уникнути непотрібних компромісів. Ось 10 найкращих рекомендацій, які навчать вас відмовляти:

1. Тренуйтеся на практиці
Додайте це слово в своїй лексиці. А наступного разу, коли вас попросять зробити те, чого ви не хочете, докладіть усіх зусиль, щоб відмовити. Для тренування візьміть за правило — відмовити комусь хоча б три рази в день. Повірте, приводів предостатньо.

2. Повторюйте «ні», якщо опонент намагається переконати
Будьте готові, що вам доведеться відстоювати своє рішення. Особливо якщо раніше людина ніколи не чула від вас відмови. В цьому випадку м'яко багаторазово повторюйте своє «ні», як би опонент не намагався на вас тиснути.

3. Вибудуйте межі
Потрібно заздалегідь знати, на що ви можете погоджуватися, а на що — ні. Наприклад, ви відмовитеся працювати у вихідні, тому що це шкодить вашому відпочинку і близьким. Або не станете позичати гроші другу, тому що завтра зібралися купувати цінну річ або інвестувати в щось, а може, у вас принцип — не позичати друзям.

4. Не поспішайте з відповіддю
Візьміть паузу, перш ніж дати відповідь. Можете сказати співрозмовнику, що вам потрібен час щоб «подумати». У ситуації, коли це неможливо, попросіть повторити прохання. Час потрібен, щоб порівняти прохання зі своїми пріоритетами. Крім того, ви даєте собі можливість вчасно одуматися і не сказати за звичкою «так».

5. Перефразуйте слово «ні»
Якщо вам незручно або ви думаєте, що можете образити людину різкою відмовою, можна перефразувати її. Наприклад, скажіть: «я вважаю за краще не робити цього», «не зараз» або «це не для мене».
​​Геній (2016)

В основу фільму лягла історія життя американського письменника Томаса Вулфа. Письменника відкидають всі видавці в місті, але тільки один вирішує повірити в нього і в підсумку відкриває новий геній для світу художньої літератури.

Картина показує складність шляху до успіху, але також демонструє, як цілеспрямованість може забезпечити досягнення жала.
Способи зниження витрат

1. План витрат.
Давайте заведемо звичку планувати свої витрати. Складемо план витрат на місяць. Не будемо здійснювати покупок (!), Якщо вони відсутні в плані. Або робіть їх, але не за рахунок тієї частини, яку збираєтеся направити в створення активів.

2. Облік витрат.
Ведіть облік витрат. Робіть це хоча б раз на рік. Неможливо скоротити свої витрати, не бачити картину в цілому ...

3. Потрібні товари і послуги.
Купуйте дійсно необхідні товари і послуги, а не дешеві.

При покупці слід перш за все оцінювати необхідність самого придбання та лише після цього дивитися на цінник. Невисока ціна не повинна ставати причиною покупки непотрібних речей.

Розпродажі та знижки не є гідним приводом для здійснення покупок, хоча цей період дійсно є підходящим для потрібних придбань.

4. Планування.
Плануйте великі витрати, такі як покупка автомобіля, відпустка, страховка, мінімум на рік вперед. Якщо не планувати великі витрати, то, можливо, будуть потрібні кредити для їх здійснення, тобто такі придбання обійдуться в результаті дорожче. А саме цього і варто уникати.

5. Пластикові карти.
Платіть готівкою або дебетовими картами. Не використовуйте при розрахунках кредитні карти. При розрахунку кредитними картами не відчувається те, як відбувається витрата коштів.
Розрахунок своїми грошима дозволяє відчути, як гроші йдуть з вашого гаманця. Всі розмови про вигідному овердрафт найчастіше закінчуються довгостроковими споживчими кредитами.

6. Список покупок.
Робіть покупки за заздалегідь складеним списком. Це правило істотно скоротить витрати і позбавить вас від скоєних імпульсивно, часто непотрібних придбань.
Крім того, якщо ви робите придбання в гіпермаркетах, то, швидше за все, зможете придбати там все, що вам необхідно.
Це в свою чергу дозволить вам не переплачувати за подібні товари при їх купівлі в роздрібних магазинах біля вашого будинку.

7. Оптові покупки.
Купуйте оптом. Це просте правило працює лише в тому випадку, якщо ви складаєте план покупок. Ціни в гіпермаркетах часом на 20-30% нижче, ніж в звичайних міських магазинах.

8. Покупки в кінці сезону.
Купуйте після закінчення сезону. В кінці осені можна придбати одяг до весни, а в кінці весни до осені. В кінці зими до наступної зими, а в кінці літа до наступного літа.
Існують так само сезони відпусток, автомобілів і багатьох інших речей. Купуйте все це відразу після закінчення сезону.

9. Громадський транспорт.
Якщо це вигідно і зручно, користуйтеся громадським транспортом. Результатом буде зниження витрат на бензин і сервісне обслуговування.

Можна, наприклад, користуватися машиною лише по вихідних для поїздок в магазини, а в будні дні використовувати громадський транспорт.

При цьому громадський транспорт часто виявляється швидше і зручніше особистого автомобіля. Іноді зручніше користуватися таксі, ніж своєю машиною.

10. Відмова від кредитів.
Намагайтеся не робити покупки в кредит. Якщо у вас до сих пір немає грошей на якусь покупку, то кредит не збільшить їх кількості у вашому гаманці. Запитайте: якщо ви не змогли накопичити необхідну суму, то як плануєте розплачуватися за кредит?

Мабуть, цього буде достатньо, щоб викроїти 10% коштів з вашого бюджету.
5 причин почати вести щоденник успіхів


«Щоденник успіху» — це щоденне занотовування своїх перемог. На словах досить просто, зате на практиці дуже потужно. Це можуть бути кілька рядків про ваші результати наприкінці дня або кілька сторінок вранці. Ви можете зараз подумати: «Хм, а в чому суть?». Ось 5 причин, чому вам варто почати вести щоденник успіхів.

1. Щоб розуміти свої цілі
Уявімо, що ви ведете щоденник своїх перемог вже місяць чи півроку. Ви знаєте свою ціль і впевнено крокуєте до неї. Але, перечитавши свої записи, раптом розумієте, що жоден із результатів на шляху до вашої мети не приносить вам щирої радості. Ви ніби знаєте, що це правильно, але вже не настільки впевнені, що це правильно саме для вас.

2. Щоб структурувати мислення
Щоденник успіху — така сама техніка усвідомленості, як і ранкові сторінки чи журнал вдячності. Всі ці інструменти працюють, бо під час письма ми повільніше прокручуємо свої думки в голові. Фактично, формулюючи їх «на папері», ми надаємо їм структуру. Це потужний інструмент внутрішнього діалогу, що допомагає навести лад у думках, зменшити рівень тривожності, навчитися усвідомлено робити вибір та приймати рішення.

3. Щоб вчитися на своїх перемогах
Саме так — не на помилках, а на перемогах Пишучи про свої перемоги і те, як ви їх досягли, ви вимальовуєте свою формулу досягнень, розумієте, на що потрібно більше часу наступного разу, що спрацювало найефективніше, а що взагалі не мало жодного ефекту.

4. Щоб вірити в себе та мотивувати себе
На шляху до мети бувають темні періоди — коли нічого не виходить, коли страшно і не знаєш, що робити далі. І ваш щоденник успіху, який можна перечитати в будь-який момент, — це антидот знеціненню та зневірі, що працює в 100% випадків. Тому що навіть найменша перемога має значення.

5. Щоб святкувати свої найменші перемоги
Вміти винагороджувати себе навіть за найменший прогрес — це потужний інструмент мотивації і натхнення, які, повірте, накриють вас хвилею.
​​Еверест (2015)

Історія про альпіністів, починають своє сходження до вершини гори Еверест, найвищій точці на Землі. На жаль, сильна буря обрушується на гору, поглинувши шукачів пригод в одній з найжорстокіших погодних катаклізмів. Зіткнувшись з найсуворішими умовами, які тільки можна собі уявити, команди повинні витерпіти поривчастий вітер і низьку температуру в епічній битві, щоб вижити практично без шансів.

До речі, фільм знятий за мотивами реальних подій.

Фільм заворожує, змушує переживати і в підсумку мотивує на рух до нових висот. Після перегляду фільму у вас може з'явитися бажання зробити щось нове і глобальне. Мене, наприклад, після того, як я подивився фільм, я почав підготовку до марафону.
Шляхи вирішення всіх проблем.

1. Якщо тобі не вистачає грошей - шукай додаткову роботу.
2. Гроші заробити просто - складніше їх зберегти і примножити.
3. Часто люди заробляють мало тільки тому, що не цінують свою роботу.
4. Мільйонером може стати кожен.
5. Піклуйся спочатку про придбання активів, а потім пасивів.
6. Купуй «дорогі іграшки» на вільні кошти.
7. Не бери кредити.
8. Позбудься боргів і кредитних карт.
9. Йди радам мільйонерів.
10. Всі дрібні платежі роби відразу.
11. Усі багаті люди мають пасивний дохід від вкладів, здачі офісу або квартири в оренду, дивідендів та інше.
12. Не вкладай в один бізнес всі свої гроші.
13. Приведи в порядок своє особисте життя. Невлаштованість особистого і сімейного життя часто є причиною відсутності капіталу.
14. Якщо дав гроші в борг - забудь про них.
15. Чи не зробиш собі раптових покупок.
16. Рівень твого багатства відповідає значущості твоєї особистості.
17. Богаче стає той, хто допомагає розбагатіти іншим.
18. Займайся благодійністю.
19. Ніколи не хвалися своїм багатством і заробітками.
20. Постійно думай про нові джерела доходу.
Які продукти потрібно додати в раціон, щоб підвищити продуктивність?


Наш раціон дозволяє не лише чудово почуватися, а й залишатися бадьорими протягом тривалого проміжку часу. Ось добірка продуктів, які підвищать вашу продуктивність. Ознайомтеся з ними, аби обід позитивно вплинув на вас:

Горіхи
Робота тримає ваш мозок у напрузі, тож необхідно поповнювати енергію, яка затрачається. Горіхи ідеально підходять для цього. Вони містять харчові волокна, вітаміни та білки. Також горіхи забезпечують мозок енергією та здатні покращити когнітивні здібності і пам'ять. Магній, який міститься в горіхах, захистить вас від стресів і перенапруги.

Кава
Ні для кого не є секретом той факт, що чашечка кави зранку дозволяє не лише прибрати сонливість, а й добряче підбадьоритися. Успіх цього напою криється у кофеїні, який блокує аденозин, що відповідає за втому, сонливість та апатію.

Риба
Якщо ви не знали, то мозок на 60% складається з жиру. Причому половина цього жиру — Омега-3 (жирні кислоти). Вони потрібні вам для створення нових нейронів, а також нервових клітин, відповідальних за отримання нової інформації та функціонування пам'яті. Омега-3, на жаль, організмом не виробляється, тож потрібно поповнювати запаси з продуктів.

Чорний шоколад
Важливо, щоб цей шоколад містив 70 і більше відсотків какао, тож уважно вивчайте склад. Чорний шоколад позитивно впливає на настрій, а також сприяє виробленню в організмі дофаміну. Він відповідає за наш настрій.
Науковці зі США провели експеримент і з'ясували, що регулярне вживання чорного шоколаду дозволяє людям краще виконувати завдання, якщо порівнювати з тими, хто не віддає перевагу цьому смаколику.

Насіння гарбуза
Це ще одне чудове джерело магнію, заліза та цинку.
• Магній нам необхідний для покращення пам'яті та навчання, а також сприяє зниженню стресів.
• Цинк впливає на повноцінну роботу нейронів.
• Залізо підвищує концентрацію, а також позитивно впливає на сприйняття тобою нової інформації.
​​ФАУНДЕР (2016)

Чудова історія про один з найгеніальніших підприємців 20 століття з неоднозначною репутацією? Чому з неоднозначною? Все - в цьому фільмі. Історія створення McDonald's - одна з найбільш повчальних і мотивуючих на великі досягнення.

І якщо ви цікавитеся бізнесом, цей фільм буде вам цікавий подвійно.
9 навичок успішного підприємця.

На певному етапі кар'єри це питання задають собі багато підприємців. Якщо ви дійсно хочете бути успішними, необхідно інвестувати в себе і розвивати цінні навички.

1. Уміння управляти грошима.

Щоб бути успішним у бізнесі, потрібно вміти працювати з грошима. Для початку дайте відповідь на питання про вашому особистому бюджеті: Ви знаєте, куди йдуть ваші гроші кожен місяць? Ви заробляєте більше, ніж витрачаєте?

Якщо ви відповіли "ні" на обидва питання, вам буде складно керувати грошима бізнесу. Але не все втрачено. Приведіть у порядок свої особисті фінанси, щоб попрактикуватися. Також можна встановити спеціальний додаток, яке допоможе вам успішно керувати бюджетом бізнесу.

2. Продуктивність.

Неможливо стати успішним підприємцем, якщо ви не вмієте бути продуктивним. В середньому бізнесмени витрачають на роботу 52 години на тиждень, що на 12 годин більше, ніж у середньостатистичного працівника. При цьому кожну годину повинен використовуватися максимально ефективно, щоб бізнес ріс і приносив дохід. Якщо ви не продуктивні, то можете працювати і 80 годин на тиждень для отримання тих же (або гірших) результатів.

3. Здатність просувати свій особистий бренд.

Ви повинні працювати над персональним брендом не менше, аніж над брендом свого бізнесу. Він допоможе виділитися на тлі конкурентів і голосно заявити про себе при виході на ринок.

4. Розуміння сильних і слабких сторін.

Власник бізнесу не повинен відповідати за вирішення всіх питань. Але важливо розуміти, які у вас є сильні і слабкі сторони. Тільки тоді ви зможете прийняти правильні рішення про партнерство і наймання співробітників.

Для визначення своїх сильних і слабких сторін можна провести SWOT аналіз своєї особистості: проаналізуйте сильні сторони, слабкості, зовнішні можливості і загрози.

5. Здатність наймати ефективних людей.

Знаючи, в чому ваші слабкі сторони, ви зможете найняти найпотрібніших співробітників. Це дуже важливий навик для підприємця, так як бізнес настільки хороший, наскільки хороша його команда. Відмінні співробітники - сильна сторона будь-якої компанії. Створіть унікальну корпоративну культуру, щоб професіонали захотіли у вас працювати.

6. Уміння продавати.

Продажі - це важка робота. Якщо ви хочете відкрити бізнес, просто необхідно вміти закривати угоди. Часто бізнесмени вважають, що достатньо найняти хороших фахівців з продажу, щоб компанія процвітала. Для цього вміти продавати самому зовсім необов'язково. З цієї причини провалюються багато стартапи.

Ще до того, як почати продавати свої продукти або послуги клієнтам, ви повинні будете продати концепцію вашого бізнесу потенційним інвесторам, а також продати свою компанію потенційним співробітникам, якщо хочете привернути тільки кращих професіоналів.

Ці кампанії готують підприємця до майбутніх операціях. Пам'ятайте, в продажах головне не продукт, а рішення, яке ви пропонуєте.

7. Розуміння основ маркетингу.

Відразу після запуску бізнесу ви будете виконувати роботу майже всіх відділів. Тому важливо розбиратися в digital-маркетингу, включаючи SEO, мобайл і платну рекламу. Вивчіть ці напрямки заздалегідь.

8. Готовність до невдач.

Шлях до успіху сповнений перешкод. Будь починаючий підприємець повинен знати, як працювати з перемогами і поразками. Зазнавши поразки, важливо не зациклюватися і вирішити, як діяти далі, щоб уникнути тих же проблем в майбутньому. Кожен успішний чоловік переживав і падіння і підйоми, перш че м дістатися до вершини. Навчіться правильно реагувати на невдачі, ця навичка вам дуже придасться.

9. Бажання поліпшити світ.

Бажання поліпшити світ приймає найрізноманітніші форми: ви можете запропонувати споживачам продукт, який зробить їх життя простіше, або допомогти місцевим компаніям розвиватися. Пропонуйте цінність, це дозволить вам виділитися і виграти там, де інші програють. Якщо ви поставите перед собою заповітну мету, то будете впевнено прагнути до неї, минаючи будь-які перешкоди.

Цей список не повинен вас обмежувати. Визначте самі, які навички у вас вже є, а над якими варто попрацювати.
Як за 3 години робити більше, ніж більшість людей робить за тиждень


У сьогоднішньому перекладі нотатки з Medium ви дізнаєтесь: чому не потрібно завантажувати додатки для підвищення продуктивності, як робити більше справ в невеликі терміни і чому рутина — це добре. А ще — що робити, коли поради по продуктивності не допомагають.

Позбавтеся від вбивць продуктивності
Не заходьте в інтернет вранці перед роботою, не читайте новини і не перевіряйте стрічку. Вимкніть повідомлення у всіх додатках, крім робочих.

Використовуйте максимально ранкові години
Зробіть ранок — основою вашого дня. Розплануйте день так, щоб вранці у вас було достатньо часу на приємну рутину, яка допоможе зарядитися енергією. Медитація, прогулянка, смачний сніданок, зарядка, прослуховування музики, саме ці прості речі ефективно допомагають привести думки в порядок і налаштувати мозок на роботу.

Розбийте велике завдання на кілька маленьких
Не ставте собі надто амбітні цілі — до них складніше і страшніше підступитися. Краще розбийте їх на дрібні завдання.
Виконуючи дрібні завдання, ви прийдете до виконання однієї великої мети.

Грамотно розставляйте пріоритети
Сідаючи за роботу, запитайте себе, які завдання — найважливіші для вас і вашої роботи, і не переходите до інших справ, поки не зробите ці.

Ставте собі жорсткі дедлайни
На кожну задачу ставте термін виконання і контролюйте час. Ви виявите, що більшість справ можна виконувати набагато швидше.

Спробуйте техніку Pomodoro
Найвідоміша і найефективніша методика тайм-менеджменту — техніка Pomodoro. В основі класичної моделі — 25-хвилинні інтервали глибокого занурення в роботу і 5-хвилинні перерви на відпочинок. Ви можете спробувати інші співвідношення: година роботи і 15 хвилин відпочинку, 2 години роботи і 30 хвилин відпочинку і т.д.
​​Піаніст (2002)

Боротьба Владислава Шпільмана за виживання в уламках Варшави під час війни приймає несподіваний поворот. Заснований на реальних подіях, фільм фактично показує зміни в Варшаві в той час. Фільм показує, як сила музики була єдиною підтримкою піаніста в його важкі часи. Крім того, що мотивація, цей фільм також музичне диво.
Мотивація - як її не втрачати?

Понеділок - це саме той день, з якого дійсно можна ПОЧАТИ!

Багато з нас легко спалахують новою ідеєю. Повні сил і енергії якийсь час ми активно рухаємося в обраному напрямку, і на нас, так буде завжди!

Але проходить тиждень, місяць, півроку ... і ентузіазм кудись випаровується. Мета вже не так розбурхує свідомість, а якщо і захоплює, то їхньому досягнення просто немає сил!

На жаль, це дуже частий сценарій, який поховав не один чудовий план ...

Що робити?

Складіть ПЛАН❗️Во-перше, потрібно залишити план руху до мети. Коли кроки прописані - ними набагато легше ступати! Немає хаосу і витрати енергії на визначення шляху кожен день. З планом вам легше буде нікуди не згорнути, особливо в бік дивана!
БУДЬТЕ ГИБКИМИ❗️ Навіть якщо у вас є план, але раптом вранці вас осяяла нова приголомшлива ідея або взагалі інше бачення проекту - не бійтеся написати новий план або внести корективи в старий! Тільки не захоплюйтеся! Є небезпека захопитися модерацією плану, так і не розпочавши його реалізації.
ДЕЛЕГІРУЙТЕ❗️ Не бійтеся делегувати! Найчастіше заощадити величезну кількість енергії і не розгубити ентузіазм можна делегувавши СКЛАДНІ / нудно / банальне завдання компетентним персонам.
ПОВАЖАЙТЕ ПРОБЛЕМИ❗️ Будьте готові до труднощів і неприємних несподіванок. Це нормально! Вони навіть можуть стати вашими помічниками. Вони необхідні для набуття досвіду, корекції процесу і своєчасної шліфування загальної картини. Проблеми - це лише нюанси процесу, не турбуйтеся!
НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ ПРОЦЕССОМ❗️Да, до кінцевої мети ще далеко, але вас вже є за що похвалити. Не позбавляйте себе задоволення радіти кожній маленькій перемозі на шляху до великої мети. Хваліть себе кожен день! Ви молодець, якщо зробили хоча б один крок в бік цілі. З таких кроків і складається дорога до успіху!
ВІДПОЧИВАЙТЕ❗️ Неодмінно відпочивайте! Переробка - одна з найчастіших причин швидкого перегоряння. Визначте для себе об'єм роботи на день, тиждень, місяця, і робіть більше цього! Але і не менше. Визначте терміни і обов'язково вихідний день! Або дні ... Вам повинно бути комфортно !!! Чи не накопичуйте втому і вчасно знімайте напругу!
Шість якостей, що допоможуть стати лідером

Лідер — це людина, яка володіє унікальним поєднанням особистісних навичок та якостей, які спонукають інших слідувати за нею. Детальніше про необхідні навчики поговоримо сьогодні:

Цілеспрямованість
Кожен лідер повинен мати якусь глобальну мету. Це не про невеликі цілі, які є в кожного і досягаються протягом невеликого відрізку часу. Часто така мета стоїть як виклик, проте не взятий зі стелі, а продуманий і цілком реально досяжний. Звичайно, лідер не просто має мету, він складає шлях до її досягнення і йде ним, ведучи інших за собою.

Здатність до навчання
Якщо лідер займає топову позицію в компанії, це не означає, що він сидить, склавши руки, — він все одно знайде, що потрібно вивчити, адже світ не стоїть на місці. Не впускайте можливості отримати нові знання, це допоможе не лише у вашому становленні як лідера.

Ініціативність
Справжній лідер ніколи не боїться вийти із зони комфорту та ризикнути. Це стосується як робочих справ, так і повсякденного життя. Якщо вчасно не проявити ініціативу, доводиться платити серйозну ціну. Тому коли у вас виникають ідеї, не соромтеся їх виразити.

Помилки як можливість
З попереднього пункту слідує наступна навичка: лідер не боїться проявляти ініціативу, бо знає, що помилки — це сходинки до успіху. У нього немає страху перед помилками, перед думкою інших — він йде до своєї мети, оступається і вчиться на цьому, щоб наступного разу зробити краще.

Впевненість
Без впевненості ви не зможете навіть стояти перед аудиторією, вона допомагає мотивувати підлеглих і вселяти їм віру в краще у кризові часи. Доповнює впевненість і харизма: це вміння красномовних виступів, вміння говорити та слухати, наявність почуття гумору тощо.

Емоційний інтелект
Лідер має відчувати настрої інших людей, щоб правильно знайти до них підхід: збадьорити, коли вони сумують, або надихнути на роботу, коли все руйнується. Розвинений емоційний інтелект допомагає чітко розуміти та контролювати свої емоції. Для лідера — стрес неминучий, а отже виникнення гніву, роздратування, паніки тощо — також. Лідер повинен мати стійкість до стресів, бути непохитним у критичних ситуаціях, вміти справлятися з негативними емоціями.
Сам собі ворог: як не заважати власному успіху

Часто досягати бажаного не дає наша руйнівна підсвідома поведінка — самосаботаж. Як боротися з витівками підсвідомості?

Існує 5 видів самосаботажу: обмежувальні переконання, страх, порівняння себе з іншими, психологічні пастки та сценарії. Звісно, кожен із видів самосаботажу потребує окремого аналізу і пропрацювання. Але ось загальний алгоритм, який допоможе протидіяти підступам підсвідомості.

Крок 1. Виявляйте, як ви себе саботуєте: на вас впливають обмежувальні переконання, страх чи пастка? Помічайте, коли це проявляється, що запускає таку поведінку? Не зліться, коли помічаєте, що поводитеся деструктивно — будьте вдячними. Якщо підсвідомість зрозуміє, що ви не уникаєте усвідомлення, а прагнете його, вона даватиме його більше.

Крок 2. Вивчайте детальніше кожен прояв: чому ви вчинили саме так, чого ви уникаєте, чи була подібна ситуація в дитинстві, хто міг транслювати вам такі думки?

Крок 3. Раціоналізуйте: оцініть, чим ваша поведінка корисна, а в чому руйнівна, наскільки ймовірна загроза, якої ви уникаєте, що може трапитися, якщо поводитися так, і що ви можете отримати, якщо будете діяти по-іншому? Зважте всі за і проти і дозвольте собі раціонально поглянути на ситуацію.

Крок 4. Складіть детальний план дій, враховуючи те, чого ви хочете досягнути: які кроки для цього треба, як може зашкодити самосаботаж, як ви йому будете протидіяти, яка маленька щоденна звичка може допомогти досягати цілей безболісно?

Крок 5. Якщо ви відчуваєте, що вам необхідна допомога фахівця або ж ви не хочете бути із самосаботажем один-на-один, не вагайтеся — звертайтеся до коучів чи психологів. Це може бути найефективніша стратегія, яка допоможе вам досягати вершин у майбутньому.
2024/04/28 20:02:24
Back to Top
HTML Embed Code: